Wycofanie szczepionki "Infanrix Hexa" firmy GSK w 20 krajach z powodu możliwego zanieczyszczenia bakterią Bacillus cereus.

22.10.2012
» Czytaj więcej...
 

Toyota wzywa 7.4 miliona pojazdów w cały świecie do kontroli

22.10.2012

Toyota wzywa 7.4 miliona pojazdów w cały świecie do kontroli, w tym 138.000 w samej tylko Wielkiej Brytani.

» Czytaj więcej...
 

OSTRZEŻENIE!!!! - dla posiadaczy aut

19.01.2012

W ostatni Weekend w Piątkowy wieczór zaparkowaliśmy na publicznym parkingu. Jak wyjeżdżaliśmy z parkingu to zauważyłem naklejkę na tylnej szybie. Na szczęście kolega powiedział mi żeby się nie zatrzymywać bo ktoś może czekać aż ja wysiądę z samochodu Po dojechaniu do domu zdjąłem kartkę, która była zwykłym rachunkiem za paliwo. Po jakimś czasie otrzymałem tego maila OSTRZEŻENIE OD POLICJI DOTYCZY KOBIET I MĘŻCZYZN UWAŻAJCIE NA PAPIERY PRZYKLEJONE DO TYLNEJ SZYBY AUTA TO NOWY SPOSÓB NA KRADZIEŻ SAMOCHODU (TO NIE JEST ŻART) O co więc chodzi ??? 

(źródło: Facebook).

» Czytaj więcej...
 

Firma AUDI ogłosiła akcję wymiany cewek zapłonowych

02.01.2012

Firma AUDI ogłosiła akcję wymiany cewek zapłonowych w wielu autach o zasilaniu benzynowym.

Należy skontaktować się z autoryzowanym serwisem AUDI celem weryfikacji, czy w Państwa pojeździe występuje ten problem. Dział serwisu w ASO po podaniu numeru VIN Państwa auta pdda odpowiedź, czy problem Państwa dotyczy, czy też nie.

Dokładna lista silników, których dotyczy ów problem - jest wyszczególniona tutaj: http://www.scribd.com/doc/51072764/28E9

» Czytaj więcej...
 

Jak nie dać się nabić na promocjach

26.12.2011

PromocjePodstępne strategie marketingowe zaczęły pojawiać się na świecie w latach 80. W Polskich sklepach też zdążyły już zagościć na dobre. Jak się okazuje, wcale nie jesteśmy na nie przygotowani. A niewiele trzeba, by ustrzec się przed niepotrzebnym wydatkiem, powodowanym konsumencką naiwnością. Sztuczek marketingowych jest bowiem ograniczona liczba.

[money.pl]

» Czytaj więcej...
 

  • 1
  • 2

Logowanie
[Rejestracja]

0.0390